Jak se chovat, když neumím dobře tančit? Pokud neumím moc dobře tančit, tak se držím u středu parketu a ideálně přicházím/odcházím dokud kapela nehraje. Ing. Tomáš Bulín, Ph.D.2026-02-08T12:36:52+02:00 Share This Story, Choose Your Platform! Facebook