Jsme mladý manželský pár s láskou pro tanec a souznění partnerského páru při něm. Již několik let se věnujeme výuce společenských tanců pro začátečníky i pokročilé. Naučili jsme tančit již více jak sto párů a chceme naučit tančit i vás!

Na kurzech vyučujeme my dva, chceme totiž věnovat našim zákazníkům plnou pozornost a pomoci každému, kdo si není v něčem jistý. Nestane se tak, že byste do poslední chvíle nevěděli, kdo vás na kurzech bude učit. Pokud se o tanci chcete dozvědět více, sledujte nás i na našich sociálních sítích, kam pravidelně přidáváme zajímavosti ohledně tance.

Co vám společenský tanec přinese?

1. Bolavé tělo, ale hlavu čistou – pokud se živíte duševní činností (pracujete hlavou), máte sedavé zaměstnání, apod. je právě tanec velmi dobrou fyzickou aktivitou, kde procvičíte tělo.

2. Relax – odpočinete si, můžete si totiž být jistí, že na práci při tanci ani nepomyslíte.

3. Lepší motoriku a paměť – je vědecky dokázané, že společenský tanec oddaluje nástup demence a zlepšuje jemnou motoriku svalů.

4. Dobrou náladu – jako u každého cvičení, uvolňuje vaše tělo i při tanci hormony endorfiny, odcházet od nás tak budete jedině s úsměvem.

5. Účast na společenské události 1x do týdne – i své děti vedete k tomu, aby do středoškolských tanečních měly krásné šaty, oblek a i „lepší“ obuv, proč k tanečním pro dospělé nepřistupovat stejně? Oblékněte se do společenského oblečení a vyrazte! Uvidíte, že už jen to „lepší“ oblečení udělá své a budete se cítit lépe.

A protože tanec není jen o tom, odchodit kurzy a na zbytek života znalosti využívat, dbáme na to, aby se naši pokročilí na kurzech rozhodně nenudili. Kurzy pro pokročilé rozhodně nejsou každoročně ve všem stejné. Chceme, abyste se nejen naučili nové figury, ale abyste měli možnost si zatančit na taneční písně, které se na plesech až tolik nehrají. Tanec je životní styl a kus vzdělání. Chcete se přece cítit sebevědomě, neztrapnit se před kolegy (nebo dětmi :D) na společenské akci, nebo jen dát na obdiv přátelům a známým, jak krásně umíte tančit. Vyplňte přihlášku na kurz a přijďte si zatančit s námi!