Individuální výuka svatebního tance

Chystáte se říct si se svým partnerem sladké „ANO“ a chcete pro sebe a své svatební hosty přichystat jedinečný zážitek z Vaší svatby? Dlouho toužíte zatančit si romantický tanec se svou životní láskou, nebo jste jen svatební host a rád byste si oživil základní kroky pro účely svatby, abyste nevěstu či ženicha mohli provést v kole?

Pro tyto účely je zde specializovaná výuka Svatebního tance.

Pro snoubence

  • Nabízíme sestavení choreografie na jimi vybranou píseň.
  • Choreografii vždy sestavujeme podle aktuálních znalostí a možností daného páru. V případě, že Vám úplně nepůjdou některé navržené taneční figury, tak vymyslíme jiné nebo je upravíme tak, aby to dobře vypadalo.
  • Počet potřebných vyučovacích hodin se odvíjí od složitosti choreografie, délky písničky a šikovnosti snoubenců a jejich dosavadních tanečních zkušeností. Jednoduchá choreografie lze naučit už za cca 4 hodiny. Jestliže netušíte jak Vám to půjde rychle, tak je možné zakoupit dopředu 2 hodiny výuky a následně se domluvíme, kolik hodin bude ještě potřeba.
  • Před začátkem tvorby choreografie je vhodné vzít v úvahu velikost a povrch tanečního parketu na svatbě. Jako důležitý faktor považujeme i styl šatů nevěsty. Pokud jsou šaty s vlečkou, úzké nebo s mnoha spodničkami a kruhy, tak některé taneční figury jsou obtížně proveditelné. Doporučujeme proto potom trénovat s podobnými šaty, které mají podobné vlastnosti jako svatební, pokud je to samozřejmě možné.

Pro svatební hosty nabízíme výuku základních tanců (polka, valčík, ploužák), které na svatbě zaručeně zazní. Vlastní výuka se poté řídí pravidly pro individuální lekce.

Cena činí 450 Kč za celých 60 minut výuky + náklady na pronájem sálu, kde bude výuka probíhat.

Přihlásit se můžete zde: https://bulin-tanecni.cz/prihlaska.

Těšíme se na Vás!

Tančící novomanželé