Nestihli jste se přihlásit do tanečních kurzů nebo neradi tančíte ve větším počtu tanečníků? 

Nevadí. Právě pro Vás tu je individuální výuka, která Vám umožní zažít komfort v podobě soukromé výuky. Budete tančit pouze pod dohledem lektorů a jejich plnou pozorností, bez přítomnosti jiných lidí. Tato forma výuky se hodí pokud se před ostatními stydíte i pokud chcete překvapit své přátele novými tanečními kroky.

  • Při osobní výuce se můžete s námi na všem přímo domluvit. Preferujete pouze určité tance, nebo se chcete naučit základy do všech tanců obvykle vyučovaných v tanečních? Žádný problém. Skladba tanců i figur se řídí podle Vašich požadavků a možností.
  • Termíny jednotlivých lekcí si domluvíte předem. Vždy se domluvíme, jak to vyhovuje Vám a nemusíte se bát, že díky směnovému zaměstnání nebo jiné aktivitě přijdete o nějakou lekci.
  • Délka lekce je vždy dle domluvy, tedy obvykle 1 – 2 hodiny.
  • Počet lekcí se odvíjí od požadovaného počtu tanců a figur, které se chcete naučit. Doporučujeme uvažovat vždy 1 tanec na vyučovací hodinu. V případě, že dané tance již umíte a přejete si pouze nechat opravit chyby v jejich provedení, je možné uvažovat i 2 tance na vyučovací hodinu.
  • DRESS CODE na individuální lekce nemáme stanovený, stačí si vzít pohodlné oblečení. Pokud ovšem nejste zvyklí nosit společenské oblečení, tak doporučujeme si je vzít s sebou, abyste si na ně zvyknuli a nebyli na plese zbytečně překvapení.
  • Nezapomeťe si také na individuální lekci vzít i dostatek tekutin, protože tanec, když se opravdu snažíte, může být hodně fyzicky náročný.
  • Cena činí 450 Kč za celých 60 minut výuky + náklady na pronájem sálu, kde bude výuka probíhat.

Přihlásit se můžete zde: https://bulin-tanecni.cz/prihlaska.

Těšíme se na Vás!

Manželé Bulínovi - lektoři tance