Vybrat si ten správný taneční kurz, který by vám vyhovoval není nic jednoduchého. Proto jsme pro vás dnes připravili hned 7 faktorů, podle kterých si kurzy můžete vybírat.
Jako 1. je samozřejmě zaměření, kdy je potřeba, abyste si stanovili, jaký tanec byste se rádi naučili. Jestli preferujete klasiku v podobě baletu, nebo máte raději společenský tanec, který znáte z oblíbené show Stardance. 
Také je potřeba zvážit své síly, tedy jestli jste v konkrétním tanci úplný začátečník, nebo už jste pár lekcí absolvovali a řadíte se mezi pokročilé.
Jedním z velmi významných faktorů je také délka a frekvence kurzů. Budete mít kurz o 8 nebo 10 lekcích? Budou lekce probíhat každý týden nebo vícekrát týdně? A který den v týdnu (v kolik hodin)? Budete časově lekce stíhat? Všechny tyto otázky je dobré si zodpovědět dříve, než se závazně přihlásíte.
Dalším důležitým faktorem je osobnost instruktorů a jejich kvalifikace. Před samotnou kvalifikací, tedy tím, jakou třídu má lektor „vytančenou“ rozhodně stojí samotná osobnost lektora. Lektor může mít totiž vytančenou klidně i nejvyšší taneční třídu, ale nebude umět vám své znalosti předat, nebo nebude trpělivý, přátelský či sympatický. Proto rozhodně není dobré preferovat pouze kvalifikaci!
Zásadní roli hraje i atmosféra a prostředí, ve kterém se kurzy konají. Zejména místo konání, a přátelská atmosféra na lekci. Přišli jste si přeci na lekci odpočinout a odreagovat se, ne se stresovat, co zase uděláte špatně. V rámci posuzování tohoto faktoru vám velmi napomohou reference těch, kteří kurzy již absolvovali před vámi.
Cena a dostupnost je také stěžejní. Pokud jsou kurzy velmi žádané, budou asi dražší, než ty, které jsou poloprázdné. A je taky samozřejmé, že pokud není konkrétní pořadatel kurzu váš lovebrand, nepojedete na jeho kurzy přes půl republiky a navštívíte spíše ten kurz, který je blíže vašemu bydlišti.
Posledním, ale neméně důležitým faktorem je obsah navíc. Tvorba pořadatele o sobě hodně prozradí, nastíní vám, jestli dotyčný odvětvím, ve kterém podniká doslova žije, nebo zveřejňuje pouze prodejní příspěvky a místo na vaší zábavě mu záleží spíše na vaší peněžence. Pokud chcete do kurzu investovat, měl by vás obsah pořadatele na sociálních sítích nadchnout, pobavit, nebo vzdělat.
Jestli vás náš dnešní příspěvek zaujal a chcete se naučit tančit, přihlaste se na naše taneční kurzy. Do komentářů nám napište, který z faktorů považujete za nejdůležitější vy.